Technológus tervezőt keresünk

A több mint 17 éve tevékenykedő, 100%-ban magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő, mára már nemzetközi vállalatunk Vízipari Technológiák Üzletágára keresünk olyan munkatársat, aki örömmel részt vesz a hazai és külföldi projektekben, akit inspirál a kreatív mérnöki munka, hazai és nemzetközi beruházási projektekben való részvétel, illetve a külföldi „szakmai tanulmányutak” lehetősége.

Feladatok:

• részvétel a projektek azonosításában, technológiai koncepciók kidolgozásában

• szennyvíztisztító (másodsorban ivóvíztisztító) létesítmények technológiai tervezése: o koncepciótervek; o vízjogi létesítési engedélyezési dokumentáció; o kiviteli tervezés során technológiai vonzatú kompetencia biztosítása

• kapcsolattartás a projektek érintett szereplőivel, hatóságokkal, szükséges egyeztetések lebonyolítása

• próbaüzemi közreműködés

• működő szennyvíztisztító telepek szakértői felülvizsgálata, intenzifikálási javaslatok kidolgozása

• belföldi és külföldi környezetvédelmi beruházásokban egyaránt

Elvárások:

• szakirányú MSc diploma

• minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat (szennyvíztisztító létesítmények technológiai tervezésében szerzett tapasztalat)

• anaerob szennyvíziszap rothasztási technológiák tervezése során szerzett gyakorlat

• önálló, precíz munkavégzés

• alapvető számítástechnikai ismeretek erős felhasználói szinten

• AutoCAD szoftver ismerete és használata

• az angol nyelv kommunikációképes ismerete (szóban és írásban)

Előny:

• a technológiák dinamikus modellezésében szerzett jártasság

• nem konvencionális, szennyvíztisztítási technológiák méretezése területén szerzett jártasság

• nem kommunális szennyvíztisztítási technológiák méretezése területén szerzett jártasság

• projektvezetői kompetenciák

 • rugalmasság, jó problémamegoldó képesség

• jó kommunikációs készség

• azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

• stabil, hosszú távú munkalehetőség

• jól felépített és jó hangulatú csapat

• szakmai fejlődési és külföldi (Európán kívüli) projektmunkákban való részvételi lehetőség

• versenyképes jövedelem csomag

• SZÉP kártya juttatás

• telefon, laptop

• modern, inspiráló irodai munkakörnyezet

• home office, rugalmas munkarend

Munkavégzés helyei: Magyarország, Budapest